Kaszubski mecz w Ergo Arenie!

Specjalnie dla laureatów i uczestników konkursu plastycznego Aktywne Kaszuby 2021 przygotowaliśmy wyjątkowy Mecz Kaszubski. Już 14 listopada o 14.45 spotkamy się w ERGO ARENIE na meczu siatkarzy Trefla Gdańsk z aktualnym zwycięzcą europejskiej Ligi Mistrzów – ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. 

Na miejscu wspólnie stworzymy gorącą atmosferę wraz z kaszubskimi atrakcjami, a na boisku będziemy mogli podziwiać rywalizację siatkarzy światowej klasy! 

Do wspólnego wspierania gdańskich lwów zapraszamy wszystkich uczestników konkursu plastycznego Aktywne Kaszuby, dla których przygotowaliśmy darmowe bilety. Podczas naszego wydarzenia, już tradycyjnie nagrodzimy laureatów konkursu. Dekoracja autorów zwycięskich i wyróżnionych prac rozpocznie się od godziny 14.00. 

Niedziela 14 listopada będzie obfitować w siatkarskie emocje na najwyższym, europejskim poziomie! Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE triumfatora ostatniej edycji siatkarskiej Ligi Mistrzów, Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle! Na boisku zameldują się m.in. biało-czerwoni przyjmujący Aleksander Śliwka i Kamil Semeniuk, atakujący Łukasz Kaczmarek, a także dobrze znany nad morzem rozgrywający Marcin Janusz! Po stronie Trefla zobaczymy oczywiście mistrzów świata z 2014 r. Mariusza Wlazłego i Mateusza Mikę oraz mistrza Polski Lukasa Kampę. Wielkie emocje na parkiecie i masa atrakcji obok boiska gwarantowane! 

 

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

1. Szkoła otrzyma maksymalnie 50 bezpłatnych zaproszeń dla dzieci uczących się języka kaszubskiego wraz z opiekunami (ilość łączna: opiekunowie + dzieci).

(jeżeli chcielibyście Państwo otrzymać więcej bezpłatnych biletów – proszę o bezpośredni kontakt z panem Kamilem Leśniewskim)

 

2. Do 10 listopada  br. prosimy o przesłanie w formie elektronicznej: listy imiennej uczestników (z zaznaczeniem osób dorosłych i kontaktu telefonicznego do opiekuna grupy).

Należy ją przesłać na adres k.lesniewski@sport.trefl.com

Prosimy również o przesłanie informacji, jakim środkiem transportu Państwo dotrzecie na Ergo Arenę (autobus/bus/samochód).

Każda szkoła otrzyma zwrotnego maila z potwierdzeniem zamówienia biletów oraz informacją o tym jak je odebrać.

Po tym czasie nie ma możliwości wprowadzania zmian w listach.

Parking dla autokarów/busów jest bezpłatny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: Kamil Leśniewski tel. +48 796 258 963 e-mail: k.lesniewski@sport.trefl.com

 

3. Prosimy również o umieszczenie na przedniej szybie autokaru/busa żółtą kartkę, w celu łatwiejszej koordynacji ruchu przy ERGO Arenie.

4. Każdy uczestnik grupy powinien posiadać maseczkę zasłaniającą usta i nos. 

5. Szkoły, które nie brały udziału w konkursie plastycznym Aktywne Kaszuby 2021 mogą nabyć bilety na Kaszubski Mecz w cenie 10 zł/szt. 

 

 

UWAGA 

Zapraszamy do udziału w konkursie  Żółto-czarni kibice 

W konkursie Żółto-czarni kibice wybierać będziemy grupę najlepiej przygotowaną do kibicowania, tzn. przebraną, z flagami, transparentami lub innymi atrybutami kibiców. 

Na zwycięzców konkursu Żółto-czarni kibice czeka zaproszenie do ERGO ARENY na zwiedzanie naszego obiektu z przewodnikiem oraz udział w treningu siatkarskim. 

 

 

Organizatorzy

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Stowarzyszenie Trefl Pomorze