Dyktando Kaszubskie

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do udziału w XVIII Dyktandzie Kaszubskim.

Tegoroczna edycja odbędzie się 5 października 2019 r. (sobota) w Szkole Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w SŁUPSKU (ul. Henryka Pobożnego 2 w Słupsku).

Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie w formularzu dostępnym na stronie internetowej https://docs.google.com/forms/d/1O9Sfp0o551sV6o16tvTDWe0bnXn9q0PxwEqTJjcEqak/edit#responses
do 26 września 2019 r.

Wszelkie pytania związane z wypełnianiem formularza lub szczegółami wydarzenia proszę kierować pocztą elektroniczną na adres: 18dyktandokaszubskieslupsk@gmail.com.

Obowiązkowo (!) podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika (oryginał) należy dostarczyć w dniu dyktanda 05.10.2019 r. organizatorom wydarzenia.W załączniku przesyłam regulamin i program XVIII Dyktanda Kaszubskiego oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.


Informacje organizacyjne:
W związku z lokalizacją wydarzenia (śródmieście), organizatorzy proszą uczestników oraz opiekunów o wcześniejszy przyjazd w celu znalezienia miejsca postojowego.
Szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji wydarzenia (mapka), szczegółowy program wraz z atrakcjami dla uczestników i opiekunów oraz inne komunikaty zostaną wysłane na adresy mailowe podane w formularzach
w dniach 01-04.10.2019 r.

 

XVIII Regulamin Dyktando Kaszubskie Słupsk 2019

XVIII REGÙLAMIN Kaszëbsczé Diktando Słëpsk 

Zgoda XVIII Dyktando