Koszałkowo od A do Z. Park Baśni i Legend Kaszubskich

Koszałkowo od A do Z. Park Baśni i Legend Kaszubskich Koszałkowo-Wieżyca – nauczycielom

„Poznanie walorów edukacyjnych Parku Baśni i Legend Kaszubskich Koszałkowo – Wieżyca – w nawiązaniu do dziedzictwa kulturowo-historyczno-przyrodniczego i do życia codziennego uczniów. Poznanie możliwości wykorzystania treści edukacyjnych Parku Koszałkowo w dalszej edukacji szkolnej. Poznanie wybranych sposobów wykorzystania nowoczesnej technologii ICT smartfonów osobistych i tabletów. Rozwijanie umiejętności obsługi smartfonów osobistych celem wykorzystania do własnego rozwoju oraz pozyskiwania ukrytej informacji (uczestnicy przywożą własne tablety lub smartfony):
Nauczyciele otrzymują pakiet materiałów dydaktycznych a także pozyskają materiały wypracowane podczas warsztatów.
Uczestnicy przywożą własne tablety lub smartfony oraz ubrani są w wygodny strój terenowy.
Fragmenty procesu edukacyjnego można obejrzeć na filmie TVP Gdańsk o Parku Baśni i Legend Kaszubskich w Koszałkowie http://gdansk.tvp.pl/43799158/odc-04082019
Zachęcamy uczestników zakwalifikowanych na warsztaty do wcześniejszego (tj. przed przybyciem do Parku Baśni i Legend Kaszubskich) ściągnięcia i zainstalowania bezpłatnej aplikacji „Park Wiezyca” ze strony play.google.com, celem wcześniejszego zapoznania się z jej działaniem.
Prowadzący: Artur Sikorski – Edukator”

https://oferta.cen.gda.pl/oferta/koszalkowo-od-a-do-z-park-basni-i-legend-kaszubskich-koszalkowo-wiezyca-nauczycielom/